єпископ Кирил

ПАРАФІЯ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ЮРІЯ ПЕРЕМОЖЦЯ МІЖГІРСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ
ТА ІНСТИТУТ ТЕОЛОГІЇ БЛАЖЕННОГО АВГУТИНА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ВІТАЄ СВОГО АРХИПАСТИРЯ ПРЕОСВЯЩЕНІЙШОГО КИРИЛА
ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

    Ваше Преосвященство! У цей Богом даний день, ми перш за все складаємо щиру подяку Господу Богу за те, що Він дав для нас доброго та мудрого Архипастиря, який веде нас по дорозі спасіння. Прийнявши архієрейський сан, Ви сміливо ступили на свій Голгофський шлях на Закарпатську кафедру, впевнено взявши на плечі тягар архіпастирського служіння і несете його до віковічної мети – спасіння ввіреної Вам пастви і утвердження Української Автокефальної Православної Церкви на теренах Закарпаття.

    Нехай Той, котрий є Добрим Пастирем, неустанно провадить Вас через труди життя та служіння, уділяючи необхідних благодатей та сил до виконання місії, повіреної Богом.

    В молитвах просимо Духа Святого, щоб жертовне Архипастирське служіння приносило щедрий плід в серцях повіреного люду. Нехай проголошуване Вами Слово Боже веде людей до живої віри. Нехай Марія, Мати Церкви та святий свідок віри Кирил Олександрійський ім’я якого Ви носите  будуть заступниками перед Троном Отця в небі у всіх Ваших справах та починаннях. Запевняючи про нашу молитву, говоримо сьогодні з глибини серця : дякуємо за кожне добро.

Εις πολλα ετι, Δεσποτα!

квіти

ігумен НИКОН (Бандурович)
Міжгірський благочинний
ректор Інституту Теології Блаженного Августина
генеральний настоятель ГО «Долинського священичого
православного братства Святого Апостола Андрія Первозваного»

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>