Ректор

ігумен Никон (Бандурович Іван Михайлович)

     Ігумен Никон (в миру Бандурович Іван Михайлович) народився 19 червня 1987 року в селі Либохора Сколівського району на Львівщині в сім’ї робітників.

     Головецьку середню школу І – ІІІ ступенів закінчив у 2003 році. У серпні цього ж  року поступив на навчання до Львівської Духовної Семінарії.

    19 серпня 2007 року був посвячений в сан ієрея Митрополитом Дніпропетровським і Криворізьким Української Православної Церкви Київського Патріархату Адріаном (Стариною) у Храмі Святого Рівноапостольного Великого князя Володимира с.Карабинівка Павлоградського району Дніпропетровської області.

    21 серпня 2007 року призначений Митрополитом Дніпропетровським і Криворізьким Адріаном (Стариною) настоятелем Храму на честь Святої Рівноапостольної Марії Магдалини с. Жовтневе Дніпропетровської єпархії.

      16 липня 2008 року по сумісництву призначений настоятелем парафії на честь Святої мучениці Софії смт. Софіївка Дніпропетровської єпархії.

       21 червня 2011 року установчими зборами обраний генеральним настоятелем ГО «Долинське священиче православне братство Святого Апостола Андрія Первозванного».

      25 червня 2012 року директор Арбузинської Заочної Духовної Школи, а згодом, засновник і ректор новоствореного на базі АЗДШ  Інституту Теології Блаженного Августина.

     11 квітня 2013 року в Храмі мучеників Бориса і Гліба Манявського Хресто – Воздвиженського чоловічого монастиря прийняв чернечий постриг з рук Високопреосвященійшого Іоасафа Митрополита Івано – Франківського і Галицького та призначений настоятелем монастиря Благовіщення Пресвятої Богородиці с. Голинь Івано – Франківської єпархії.

     Цього ж року з благословення  Високопреосвященійшого Іоасафа Митрополита Івано-Франківського і Галицького переведений на подальше служіння в Закарпатську єпархію УПЦ КП.

     18 листопада 2013 року з благословення Преосвященійшого Кирила Єпископа Ужгородського і Закарпатського призначений настоятелем парафії Святого Великомученика Юрія Переможця та деканом Міжгірського благочиння Закарпатської єпархії УПЦ КП.

      22 червня 2014 року в Храмі Святих дванадцяти Апостолів м. Ужгород возведений в сан ігумена Преосвященійшим Кирилом Єпископом Ужгородським і Закарпатським.