Правлячий Архиєрей

єпископ Кирил        Єпископ Ужгородський і Закарпатський КИРИЛ (в миру Михайлюк Михайло Ілярович) народився 5 грудня 1963 р. в селі Швейків Монастирецького району на Тернопільщині. Закінчив Швейківську восьмирічну школу, Богородчанське МПТУ-12. У серпні 1985 р. поступив до Московської духовної семінарії. 26 квітня 1986 року ректором МДАіС архієпископом Дмитрієвським Олександром рукоположений у сан диякона. Після закінчення навчання служив у Тернопільсько-Кременецькій єпархії. 19 липня 1988 р. архієпископом Волинським і Ровенським Варлаамом рукоположений на священика. 5 серпня того ж року був призначений настоятелем парафії Св. преп. Параскеви Сербської в с.Поручин і Св.благовірних кн.Бориса і Гліба в с.Біще Бережанського району.

     24 листопада 1988 р. перейшов в юрисдикцію УАПЦ на чолі з митрополитом Мстиславом (Скрипником). 22 грудня 1990 р. переведений на парафію Пресвятої Тройці м.Заложці Зборівського району. 24 травня 1993 р. у храмі Св. Кирила і Мефодія с.Швейків архієпископом Тернопільським і Кременецьким Яковом возведений у сан протоієрея.

    З 26 червня по 21 листопада проходив подальше священнослужіння у кафедральному соборі Св.Андрія Первозваного м.Хмельницький. 1 грудня єпископом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським Антонієм (Махотою) призначений секретарем Хмельницької єпархії. У 1999 році поступив до Київської духовної академії. 22 червня 2003 року з благословення Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета пострижений в чернецтво з іменем Кирил (на честь свт. Кирила, патріарха Олександрійського).

      23 липня 2003 р. возведений у сан архимандрита. 3 серпня 2003 року у Свято-Володимирському соборі міста Києва хіротонісований на єпископа Ужгородського і Закарпатського та призначений керуючим Закарпатською єпархією. Удостоєний вищої церковної нагороди – Орден Архистратига Михаїла (23.01.2004 р.)