Про таїнство соборування (Малосвяття)

001Таїнство зцілення душі й тіла — такими словами можна передати сутність цього таїнства, назва якого пішла від практики його звершення декількома священиками — “собором”.

Призначення таїнства Соборування — цілковите зцілення людини. У молитвах, що читаються при звершенні таїнства, неодноразово звертаються до Бога прохання про прощення гріхів страждучого та про його одужання. Саме тілесне зцілення у молитвах таїнства ставиться у залежність від зцілення душевного, для якого необхідне покаяння, тобто прощення гріхів, поєднане з твердою обіцянкою виправити своє життя відповідно до заповідей Божих.

Для звершення таїнства використовується єлей (олія, за можливістю — оливкова). Єлей — один з найдавніших релігійних символів. З сивої давнини це був не тільки їстивний продукт, але й лікувальний засіб, і рідина для світильників, і косметичний засіб. Достаток олії сприймався як ознака благословіння Божого. Єлеєм натирали тіло, змащували волосся. Єлеєм помазували на служіння священиків та царів.

Читати далі

Posted in Новини | Leave a comment

Пастирське послання Вселенського Патріарха Варфоломія І Архиєпископа Константинополя і Нового Риму на Великий Піст

ОГЛАСИТЕЛЬНЕ СЛОВО
ПЕРЕД ПОЧАТКОМ
СВЯТОЇ І ВЕЛИКОЇ ЧОТИРИДЕСЯТНИЦІ
+ ВАРФОЛОМІЙ
МИЛІСТЮ БОЖОЮ226960
АРХІЄПИСКОП КОНСТАНТИНОПОЛЬСЬКИЙ — НОВОГО РИМУ
І ВСЕЛЕНСЬКИЙ ПАТРІАРХ
УСІЙ ПОВНОТІ ЦЕРКВИ,
БЛАГОДАТЬ І МИР
ВІД СПАСИТЕЛЯ І ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА,
А ВІД НАС — МОЛИТВА, БЛАГОСЛОВІННЯ І ПРОЩЕННЯ.

* * *


Благословенні браття та чада у Господі,

З ласки і чоловіколюбства Бога, ми входимо завтра на етапі Святої та Великої Чотиридесятниці, дуже вдалий час для навернення людської душі, нашої власної душі, до Господа.

Цей період є постійним сокрушенням перед розгортанням на протязі дня таємниці Бога, таємниці спасіння людини. Тому для нас можливість священного посту має спеціальну функцію: помірність i тверезість душі, яка покликана особливо під час святого цього періоду сповнення Божественних домагань відложити тимчасове і видиме і повертатися поступово до кращого і невидимого. Читати далі

Posted in Новини, Привітання | Leave a comment

В УАПЦ 2017 рік проголошено Роком захисту дітей.

170312-0001 170312-0002       23 лютого у м. Тернополі пройшов архієрейський собор Української Автокефальної Православної Церкви. Участь у засіданні прийняли усі архієреї УАПЦ.
Блаженнішим Макарієм, Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем УАПЦ було заслухано звіти правлячих владик єпархій УАПЦ про стан справ та діяльність у 2016 році.
З ініціативи Блаженнішого Митрополита  Макарія 2017 рік в УАПЦ проголошено - Роком захисту дітей (відповідно до Різдвяного послання Його Всесвятості, Вселенського Патріарха Варфоломія, Архієпископа Константинополя – Нового Рима).
У 2017 році єпископату необхідно організувати та провести заходи у всіх єпархіях, в тому  числі  і на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

Posted in Новини | Leave a comment

Зі святом святителя Миколая архієпископа Мир Лікійських, чудотворця!

св. Миколай

В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Слава Ісусу Христу!

Дорогі браття і сестри!

«Знайте, що кожен, коли
зробить що добре, те саме
одержить від Господа, чи
то раб, чи то вільний». (Еф. 6.8)

   

   Зі святом святителя Миколая   архієпископа Мир

Лікійських, чудотворця!

     Дорогі браття і сестри, щиросердечно вітаю всіх Вас зі святом св. Миколая Чудотворця.

На протязі року, що минає, ми з вами святкували дні присвячені Ісусові Христу, Пресвятій Богородиці, вшановували багатьох святих, наприклад святого Василія Великого, Івана Хрестителя, апостолів Петра і Павла, Андрія Первозванного та інших. Про свято святого Миколая Чудотворця нам здається, ми знаємо дуже багато, але я впевнений, що не більше, ніж наш людський розум це в змозі осягнути. Святий Миколай Чудотворець зробив стільки чудес, допоміг стільком людям, врятував життя, витягнув з нещастя та зробив ще багато інших чудес над нами людьми, що ми навіть їх іноді не помічаємо. Те, що Він приходив на поміч людям ще за часів свого земного життя, творячи чудеса, свідчить про великий ступінь святості цього святого. Не зважаючи на той великий проміжок часу, що розділяє нас відтоді як жив на землі і творив чудеса святий Миколай, Він, як і раніше, чує всі наші людські прохання та з благодаттю Божою виконує їх. Миколай Чудотворець це святий, якого вшановує не лише православний люд, але й усі християни. Це нам в черговий раз вказує на велич цього святого. Оскільки до порожньої криниці ніхто не піде по воду. Святителя Миколая, що народився далеко від нашої Батьківщини, знає кожний наш громадянин від немовляти, що з нетерпінням чекає того вечора, коли угодник Божий прийде до нього з подарунками, до стареньких дідусів і бабусь.

Дорогі браття і сестри прирівняємо себе до тієї дитини, яка так довго чекає того милосердного старця з подаруночком аж поки сон не зморить її, а зранку ледве прокинувшись отримує очікуване. Це нам тільки здається, що ми вже дорослі, але в душі ми всі були, є і залишаємось дітьми. Адже самі в житті нашім не раз говоримо: «старе, як мале». Ми не просто так вимовляємо оці слова, а вкладуємо в них якусь суть. Навіть Господь наш Ісус Христос говорить: будьте як діти, бо таких є Царство Небесне.

Святитель Миколай завжди приходить на допомогу тим, хто кличе його з щирою молитвою, Він постійно присутній серед нас і допомагає нам у справі нашого спасіння. Всі ми, дорогі браття і сестри, хоча б раз у своєму житті, зверталися з проханням про допомогу до святого Миколая, і отримували її. Підтвердженням цього є велика кількість храмів та монастирів на теренах нашої Батьківщини на честь святителя Миколая.

З любові до Господа у святого Миколая виникло велике милосердя до ближніх. Коли ми згадуємо про нього ми пов’язуємо його особу з матеріальною допомогою бідним. Святий Миколай отримав від своїх батьків у спадок велике матеріальне багатство, але він не вважав його своєю особистою власністю, а був упевнений що це добро належить усім бідним і потребуючим. Угодник Божий Миколай ніколи не чекав щоб людина яка потребує якоїсь допомоги сама прийшла і просила про неї. Він навпаки сам шукав бідних і допомагав їм, робив це так, щоб навіть вони не знали хто являється їх доброчинцем, тобто він поступав так як учить нас Господь. «А як ти чиниш милостиню, хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя. Щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно». (Мт. 6.3,4)

Святий Миколай є і надалі для нас взірцем милосердя і доброчинності. Подаючи милостиню чи роблячи якусь добру справу ми повинні бути далеко від всяких земних роздумів, повинні робити добро в славу Божу, а не на похвалу собі і на показ людям. Для застереження від такої милості Іоан Золотоуст говорить: «Будь подібний струмку, зволожуючому своєю вологою злих і добрих, подавай всім як, струмок, але не шуми подібно йому про милість свою».

Хай життя святого Миколая стане для нас людей прикладом. Робімо добрі справи іншим людям, можливо це буде для нас звичайна повсякденна робота, а для цих людей справжнє чудо. Наприклад, в одній бідній родині захворіла маленька дівчинка, батьки не мали грошей на її дороговартісне лікування. З вуст батьків постійно лунали слова «що лише чудо може врятувати їхню донечку». Одного разу хвора маленька дитина почула ці слова, взяла свою скарбничку з копійками й пішла до аптеки. Прийшовши до неї, вона простягнула свої маленькі долоньки з копійками й сказала продайте мені чудо бо лише воно зможе врятувати мені життя. В цей час до аптеки зайшов відомий хірург і почувши ці слова він звернув увагу на цю дитину, негайно зустрівся з її батьками й домовився про безкоштовну операцію. Для лікаря це була повсякденна операція, а для дівчинки справжнє чудо.

Любі брати і сестри, Будьте ласкаві і уважні один до одного, до своїх близьких, рідних, друзів, атже саме просте і благе діло яке ми робимо це маленьке диво.

Користуючись нагодою хочу всіх Вас любі брити і сестри, привітати з святом Святого Миколая, привітаймо один одного, відвідаймо рідних та близьких нам людей, на яких в нас за повсякденними земними клопотами, як нам здається, не вистачає часу. Наведу маленький приклад з життя.

В одній родині син рано залишився без батька. Звичайно, що мама юнака хотіла максимально своєму сину приділити уваги, щоб хоч якось компенсувати відсутність батьківської турботи, доброти та ласки. Турбувалась щоб син гарно вчився, мав гарних друзів, прививала в нього любов до Церкви Христової. Йшли роки, юнак ріс …. Настав час йти йому до війська й мама говорить синові: «сину, як же ти поїдеш так далеко від рідного дому? Адже ти ніде ще така далеко не їздив, як же я буду без тебе жити цей час?» А він відповів : «мамо, Ви моліться за мене і в мене все буде добре».

Пішов хлопець до війська. Спочатку телефонував до мами щодня, потім щонеділі, а потім все рідше й рідше, пояснюючи це тим, що збирається поступати до інституту й немає часу на розмови. Минули роки, син закінчив військову службу, здобув вищу освіту, влаштувався на хорошу роботу, одружився та через свої повсякденні земні турботи взагалі забув про свою рідну маму. Аж сталось так, що він одного разу прогулюючись містом зустрів стареньку, немічну бабусю, яка просила милостиню, бо не мала навіть за що купити собі шматочок хліба. Й тут він нарешті згадав про свою маму. І в його уяві відразу виникли думки про неї: «а, можливо, вона ще жива, можливо вона також не має за що купити собі щось поїсти, можливо вона взагалі потребує якоїсь моєї допомоги?». Сів на найближчий потяг й попрямував до рідного дому. Прибувши до свого села, він помітив що з того часу як було залишено рідний дім, багато вже що змінилося, позаростали стежинки якими він ходив до школи, до храму… дійшовши до свого будинку в нього взагалі все в душі похололо, він помітив що паркан упав, будинок заріс бур’янами, хата просіла. Він підійшов до дверей, які ледве трималися. Відкрив їх і вигукнув: «Мамо! Мамо! Це я – Ваш Син». Але ніхто не відповів. Він зайшов до однієї кімнати – пусто, зайшов до іншої – пусто, зайшовши до останньої кімнати побачив стареньку бабусю, яка стояла на колінах перед образом святого Миколая й при запаленій лампадці ревно молилася. Старенька бабуся, повернувши обличчя до дверей, впізнала свого вже дорослого сина й промовила: «Любий мій сину, я жодної хвилини не забувала про тебе, завжди молилася за тебе й вірила, що ти колись мене згадаєш й постукаєш у ці двері.

Отже, любі брати і сестри, нехай же за молитвами Отця нашого Миколая Милосердний Бог напоумить і нас наслідувати непохитну віру, мудрість, побожність, любов до Бога та милосердя до людей. Перемагаймо наші амбіції і самолюбство! Приймаймо Божу ласку, і відкиньмо від себе диявольське насіння, яке шукає собі місця в нас, щоб нас знищити.

Щирою молитвою просимо заступництва святого угодника Божого Миколая за нашу рідну Україну, за наш Боголюбивий народ, який прагне кращого життя для себе i для своїх нащадків. Бажаю всім Вам радісних і веселих свят.

Митрофорний протоієрей Віктор
Обласний благочинний Закарпатської єпархії
Української Автокефальної Православної Церкви
Posted in Привітання | Leave a comment

Привітання обласного благочинного протоієрея Віктора

007

Привітання обласного благочинного протоієрея Віктора до дня вшанування святого Миколая Чудотворця. В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!
Слава Ісусу Христу!
Дорогі браття і сестри!

«Знайте, що кожен, коли
зробить що добре, те саме
одержить від Господа, чи
то раб, чи то вільний».
(Еф. 6.8)

Зі святом святителя Миколая архієпископа Мир Лікійських, чудотворця!

 Дорогі браття і сестри, щиросердечно вітаю всіх Вас з наступаючим святом св. Миколая Чудотворця.
На протязі року, що минає, ми з вами святкували дні присвячені Ісусові Христу, Пресвятій Богородиці, вшановували багатьох святих, наприклад святого Василія Великого, Івана Хрестителя, апостолів Петра і Павла, Андрія Первозванного та інших. Про свято, що наближається, нам здається, ми знаємо дуже багато, але я впевнений, що не більше, ніж наш людський розум це в змозі осягнути. Святий Миколай Чудотворець зробив стільки чудес, допоміг стільком людям, врятував життя, витягнув з нещастя та зробив ще багато інших чудес над нами людьми, що ми навіть їх іноді не помічаємо. Те, що Він приходив на поміч людям ще за часів свого земного життя, творячи чудеса, свідчить про великий ступінь святості цього святого. Не зважаючи на той великий проміжок часу, що розділяє нас відтоді як жив на землі і творив чудеса святий Миколай, Він, як і раніше, чує всі наші людські прохання та з благодаттю Божою виконує їх. Миколай Чудотворець це святий, якого вшановує не лише православний люд, але й усі християни. Це нам в черговий раз вказує на велич цього святого. Оскільки до порожньої криниці ніхто не піде по воду. Святителя Миколая, що народився далеко від нашої Батьківщини, знає кожний наш громадянин від немовляти, що з нетерпінням чекає того вечора, коли угодник Божий прийде до нього з подарунками, до стареньких дідусів і бабусь.
Дорогі браття і сестри прирівняємо себе до тієї дитини, яка так довго чекає того милосердного старця з подаруночком аж поки сон не зморить її, а зранку ледве прокинувшись отримує очікуване. Це нам тільки здається, що ми вже дорослі, але в душі ми всі були, є і залишаємось дітьми. Адже самі в житті нашім не раз говоримо: «старе, як мале». Ми не просто так вимовляємо оці слова, а вкладуємо в них якусь суть. Навіть Господь наш Ісус Христос говорить: будьте як діти, бо таких є Царство Небесне.
Святитель Миколай завжди приходить на допомогу тим, хто кличе його з щирою молитвою, Він постійно присутній серед нас і допомагає нам у справі нашого спасіння. Всі ми, дорогі браття і сестри, хоча б раз у своєму житті, зверталися з проханням про допомогу до святого Миколая, і отримували її. Підтвердженням цього є велика кількість храмів та монастирів на теренах нашої Батьківщини на честь святителя Миколая.
З любові до Господа у святого Миколая виникло велике милосердя до ближніх. Коли ми згадуємо про нього ми пов’язуємо його особу з матеріальною допомогою бідним. Святий Миколай отримав від своїх батьків у спадок велике матеріальне багатство, але він не вважав його своєю особистою власністю, а був упевнений що це добро належить усім бідним і потребуючим. Угодник Божий Миколай ніколи не чекав щоб людина яка потребує якоїсь допомоги сама прийшла і просила про неї. Він навпаки сам шукав бідних і допомагав їм, робив це так, щоб навіть вони не знали хто являється їх доброчинцем, тобто він поступав так як учить нас Господь. «А як ти чиниш милостиню, хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя. Щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно». (Мт. 6.3,4)
Святий Миколай є і надалі для нас взірцем милосердя і доброчинності. Подаючи милостиню чи роблячи якусь добру справу ми повинні бути далеко від всяких земних роздумів, повинні робити добро в славу Божу, а не на похвалу собі і на показ людям. Для застереження від такої милості Іоан Золотоуст говорить: «Будь подібний струмку, зволожуючому своєю вологою злих і добрих, подавай всім як, струмок, але не шуми подібно йому про милість свою».
Хай життя святого Миколая стане для нас людей прикладом. Робімо добрі справи іншим людям, можливо це буде для нас звичайна повсякденна робота, а для цих людей справжнє чудо. Наприклад, в одній бідній родині захворіла маленька дівчинка, батьки не мали грошей на її дороговартісне лікування. З вуст батьків постійно лунали слова «що лише чудо може врятувати їхню донечку». Одного разу хвора маленька дитина почула ці слова, взяла свою скарбничку з копійками й пішла до аптеки. Прийшовши до неї, вона простягнула свої маленькі долоньки з копійками й сказала продайте мені чудо бо лише воно зможе врятувати мені життя. В цей час до аптеки зайшов відомий хірург і почувши ці слова він звернув увагу на цю дитину, негайно зустрівся з її батьками й домовився про безкоштовну операцію. Для лікаря це була повсякденна операція, а для дівчинки справжнє чудо.
Любі брати і сестри, Будьте ласкаві і уважні один до одного, до своїх близьких, рідних, друзів, атже саме просте і благе діло яке ми робимо це маленьке диво.

Користуючись нагодою хочу всіх Вас любі брити і сестри, привітати з наступаючим святом Святого Миколая, привітаймо один одного, відвідаймо рідних та близьких нам людей, на яких в нас за повсякденними земними клопотами, як нам здається, не вистачає часу. Наведу маленький приклад з життя.
В одній родині син рано залишився без батька. Звичайно, що мама юнака хотіла максимально своєму сину приділити уваги, щоб хоч якось компенсувати відсутність батьківської турботи, доброти та ласки. Турбувалась щоб син гарно вчився, мав гарних друзів, прививала в нього любов до Церкви Христової. Йшли роки, юнак ріс …. Настав час йти йому до війська й мама говорить синові: «сину, як же ти поїдеш так далеко від рідного дому? Адже ти ніде ще така далеко не їздив, як же я буду без тебе жити цей час?» А він відповів : «мамо, Ви моліться за мене і в мене все буде добре».
Пішов хлопець до війська. Спочатку телефонував до мами щодня, потім щонеділі, а потім все рідше й рідше, пояснюючи це тим, що збирається поступати до інституту й немає часу на розмови. Минули роки, син закінчив військову службу, здобув вищу освіту, влаштувався на хорошу роботу, одружився та через свої повсякденні земні турботи взагалі забув про свою рідну маму. Аж сталось так, що він одного разу прогулюючись містом зустрів стареньку, немічну бабусю, яка просила милостиню, бо не мала навіть за що купити собі шматочок хліба. Й тут він нарешті згадав про свою маму. І в його уяві відразу виникли думки про неї: «а, можливо, вона ще жива, можливо вона також не має за що купити собі щось поїсти, можливо вона взагалі потребує якоїсь моєї допомоги?». Сів на найближчий потяг й попрямував до рідного дому. Прибувши до свого села, він помітив що з того часу як було залишено рідний дім, багато вже що змінилося, позаростали стежинки якими він ходив до школи, до храму… дійшовши до свого будинку в нього взагалі все в душі похололо, він помітив що паркан упав, будинок заріс бур’янами, хата просіла. Він підійшов до дверей, які ледве трималися. Відкрив їх і вигукнув: «Мамо! Мамо! Це я – Ваш Син». Але ніхто не відповів. Він зайшов до однієї кімнати – пусто, зайшов до іншої – пусто, зайшовши до останньої кімнати побачив стареньку бабусю, яка стояла на колінах перед образом святого Миколая й при запаленій лампадці ревно молилася. Старенька бабуся, повернувши обличчя до дверей, впізнала свого вже дорослого сина й промовила: «Любий мій сину, я жодної хвилини не забувала про тебе, завжди молилася за тебе й вірила, що ти колись мене згадаєш й постукаєш у ці двері.
Отже, любі брати і сестри, нехай же за молитвами Отця нашого Миколая Милосердний Бог напоумить і нас наслідувати непохитну віру, мудрість, побожність, любов до Бога та милосердя до людей. Перемагаймо наші амбіції і самолюбство! Приймаймо Божу ласку, і відкиньмо від себе диявольське насіння, яке шукає собі місця в нас, щоб нас знищити.
Щирою молитвою просимо заступництва святого угодника Божого Миколая за нашу рідну Україну, за наш Боголюбивий народ, який прагне кращого життя для себе i для своїх нащадків. Бажаю всім Вам радісних і веселих свят.

Протоієрей Віктор
Обласний благочинний Закарпатської єпархії
Української Автокефальної Православної Церкви

Posted in Без категорії | 1 Comment

ВІТАЄМО ВАС ПРЕОСВЯЩЕНІЙШИЙ ВЛАДИКО!

05 грудня 2015 року Преосвященнійший єпископ Ужгородський і Закарпатський УАПЦ Кирил (Михайлюк) відсвяткував свій день народження. В цей день в Храмі, розташованому на території Закарпатської єпархії УАПЦ м.Ужгорода, на честь Собору Славних та Всехвальних Дванадцяти Апостолів відбулася Літургія святого Іоана Золотоустого.

004
Читати далі

Posted in Новини | Leave a comment

єпископ Кирил

ПАРАФІЯ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ЮРІЯ ПЕРЕМОЖЦЯ МІЖГІРСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ
ТА ІНСТИТУТ ТЕОЛОГІЇ БЛАЖЕННОГО АВГУТИНА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ВІТАЄ СВОГО АРХИПАСТИРЯ ПРЕОСВЯЩЕНІЙШОГО КИРИЛА
ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

    Ваше Преосвященство! У цей Богом даний день, ми перш за все складаємо щиру подяку Господу Богу за те, що Він дав для нас доброго та мудрого Архипастиря, який веде нас по дорозі спасіння. Прийнявши архієрейський сан, Ви сміливо ступили на свій Голгофський шлях на Закарпатську кафедру, впевнено взявши на плечі тягар архіпастирського служіння і несете його до віковічної мети – спасіння ввіреної Вам пастви і утвердження Української Автокефальної Православної Церкви на теренах Закарпаття.

    Нехай Той, котрий є Добрим Пастирем, неустанно провадить Вас через труди життя та служіння, уділяючи необхідних благодатей та сил до виконання місії, повіреної Богом.

    В молитвах просимо Духа Святого, щоб жертовне Архипастирське служіння приносило щедрий плід в серцях повіреного люду. Нехай проголошуване Вами Слово Боже веде людей до живої віри. Нехай Марія, Мати Церкви та святий свідок віри Кирил Олександрійський ім’я якого Ви носите  будуть заступниками перед Троном Отця в небі у всіх Ваших справах та починаннях. Запевняючи про нашу молитву, говоримо сьогодні з глибини серця : дякуємо за кожне добро.

Εις πολλα ετι, Δεσποτα!

квіти

ігумен НИКОН (Бандурович)
Міжгірський благочинний
ректор Інституту Теології Блаженного Августина
генеральний настоятель ГО «Долинського священичого
православного братства Святого Апостола Андрія Первозваного»

Posted in Без категорії | Leave a comment

За організаційної участі УАПЦ в Ужгороді відбулась міжнародна конференція «Православ’я і Біблія»

konf2konf1

      9 листопада на базі Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії за організаційної участі Закарпатської та Карпатської єпархій Української Автокефальної Православної Церкви, Українського Біблійного товариства та Інституту Теології Блаженного Августина пройшла міжнародна конференція «Православ’я і Біблія».

Читати далі

Posted in Без категорії | Leave a comment

Виклик студентів ІТБА

Виклик студентів ІТБА 05 12 2014_001

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ІІ – го КУРСУ!

      Інститут Теології Блаженного Августина повідомляє Вас, що  з 05.12.2015 р. по 06.12.2015 р. відбудеться начитка лекцій.

Posted in Новини | Leave a comment

повідомлення на збори ГО ДСПБСААП

003

ГО “СВЯЩЕНИЧЕ ПРАВОСЛАВНЕ БРАТСТВО

СВЯТОГО АПОСТОЛА

АНДРІЯ ПЕРВОЗВАНОГО”

ПОВІДОМЛЯЄ!

 

13 вересня 2015 року о 13:00 год. відбудуться збори членів братства (приміщення готелю «Князь Олег» – конференцзал).

 

вик. Менделяк А.І. (0977005737).

Posted in Без категорії | 1 Comment