ВІТАЄМО ВАС ПРЕОСВЯЩЕНІЙШИЙ ВЛАДИКО!

05 грудня 2015 року Преосвященнійший єпископ Ужгородський і Закарпатський УАПЦ Кирил (Михайлюк) відсвяткував свій день народження. В цей день в Храмі, розташованому на території Закарпатської єпархії УАПЦ м.Ужгорода, на честь Собору Славних та Всехвальних Дванадцяти Апостолів відбулася Літургія святого Іоана Золотоустого.

004

Також цього дня Преосвященнійшим Владикою Кирилом була здійснена хіротонія диякона Тараса Пеня на священика.
По завершенню Богослужіння Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор Бедь, у супроводі духовенства Карпатської єпархії, привітав Владику Кирила з днем народження. Імениннику було піднесено букет червоних троянд та подарунок, а також висловлено привітання з побажаннями міцного здоров’я, успіхів та Божого благословення на ниві архіпастирського служіння на славу Божу, Вітчизни нашої України та нашого боголюбивого українського народу.
З повчальною проповіддю виступив обласний благочинний Закарпатської єпархії УАПЦ протоієрей Віктор, та від імені всього деканату єпархії, привітав Преосвященнійшого Владику Кирила. До привітань приєдналися все духовенство та прихожани Закарпатської єпархії УАПЦ. 005
Також виступив Ігумен НИКОН (Бандурович) міжгірський благочиний, ректор Інституту Теології Блаженного Августина, генеральний настоятель ГО «Долинського священичого православного братства Святого Апостола Андрія Первозваного», від себе особисто та від імені свого благочиння, а також всього викладацького складу Інституту привітав Преосвященнійшого Владику Кирила такими словами:
«Ваше Преосвященство! У цей Богом даний день, ми перш за все складаємо щиру подяку Господу Богу за те, що Він дав для нас доброго та мудрого Архипастиря, який веде нас по дорозі спасіння. Прийнявши архієрейський сан, Ви сміливо ступили на свій Голгофський шлях на Закарпатську кафедру, впевнено взявши на плечі тягар архіпастирського служіння і несете його до віковічної мети – спасіння ввіреної Вам пастви і утвердження Української Автокефальної Православної Церкви на теренах Закарпаття.
Нехай Той, котрий є Добрим Пастирем, неустанно провадить Вас через труди життя та служіння, уділяючи необхідних благодатей та сил до виконання місії, повіреної Богом.
В молитвах просимо Духа Святого, щоб жертовне Архипастирське служіння приносило щедрий плід в серцях повіреного люду. Нехай проголошуване Вами Слово Боже веде людей до живої віри. Нехай Марія, Мати Церкви та святий свідок віри Кирил Олександрійський ім’я якого Ви носите будуть заступниками перед Троном Отця в небі у всіх Ваших справах та починаннях. Запевняючи про нашу молитву, говоримо сьогодні з глибини серця : дякуємо за кожне добро.»006

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>